SOUNDS GOOD w/ DAM MANTLE (UK)

Music Čtvrtek 30.05.2013 21:00

Poslední květnový čtvrtek Vás zveme na nevídaný experimentálně-tanečný večírek do Kabinetu Múz. Rádi bychom Vám představili skotského producenta Dam Mantle, slovenského Stroon-a a oblíbenou Evu Porating. Sounds good!


DAM MANTLE je alter-ego glasgowského beat-makera a umělce Toma Marshallsaye. Na konci loňského roku vydal debutové album ‚Brothers Fowl‘ na labelu Gold Pandy – Notown. Toto album je shrnutím jeho více než 3 roky dlouhé cesty, na níž nás již zásobil několika singly i remixy pro jména jako Gonjasufi, Gold Panda či Alt-J. Po Evropě i Spojených Státech pak také doprovázel své labelové kolegy Luke Abbotta a Gold Pandu. Mantlův záběr pokrývá širokou paletu nálad i rytmů, ať už se ale jedná o najazzlý house anebo svižné taneční beaty. Jeho produkce je opravdu osobitá, originální a moc se tešíme na jeho live act v Kabinetu.

http://dammantle.com/

https://soundcloud.com/dammantle


Dalibor Kocián aka Stroon je slovenský producent a dj, kterého hudební tvorba se vyznačuje rytmickými algorytmi a většinou rovnými beaty v jeho oblíbeném tempu kolem 130 bpm. Dalibor je studovaný muzikant, hraje na vibrafon, klavír, kytaru, rád improvizuje a spolupracuje s různými projekty, například Cluster Ensemble, Longital nebo PPE.
Na slovenském labelu Exitab vydal nedávno třetí EP ‚Triple Farewell‘ které spojuje elektroniku a organický zvuk vibrafonu. Jestli jste jeho tvorbu doposud nezachytili, vřele doporučujeme.

https://soundcloud.com/stroon

http://stroon.bandcamp.com/

http://exitab.tumblr.com/


Večer doplní slovenská dj-ka Eva Porating, kterou v Brně snad není potřeba představovat, v Kabinetu Múz nebude v ten večer hrát ani zdaleka poprvé. Její selekce se pohybuje v širokém rozmezí zlámaných i rovných beatu, veselé i melancholické nálady, na kterou je snadné se společně s ní naladit a protančit.

https://soundcloud.com/eva-porating/

https://soundcloud.com/c-heads/10-eva-porating


ENTRY: 80kč

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/459641950776859/