Level 20 vol.2 (São Paulo, Lisbon and Brno together)

Music Pátek 28.04.2017 21:00

Let´s celebrate twenty one years behind the decks with bros Djs Javas & Koala and their special guests Marcelo & Marcos Dos Santos.

 

Javas & Koala

https://soundcloud.com/javas

https://soundcloud.com/dj-koala-cz

http://djjavas.com/

 

Marcelo & Marcos Dos Santos (Tropical Underground)

https://soundcloud.com/djmarcelok2

https://www.facebook.com/deejaymarcelok2/

https://www.facebook.com/tropicalunderground

 

Už je to déle než dvacet let, co se na tuzemské taneční scéně objevili bráchové Javas s Koalou, kteří pomohli zformovat house music nejen v Brně. Oba prošli celou řadou vlivů napříč vinylovým i digitálním hudebním spektrem, které teď vyzrálo do velmi hypnotické zvukové podoby. Pod nánosy letitých zkušeností si každý z nich našel vlastní vkus a vyjádření odrazu dnešní doby. V tomhle „levlu“ je potřeba se zamyslet a nechat na sebe působit vibrace, které nabíjí…

 

Pojďme poznat i něco ze scény v exotickém São Paulu, protože brazilský host Marcelo už rozběhl dva labely, jednak breakbeatový Anarchy In The Funk a po příchodu do Evropy i variabilní Tropical Underground. Marcelo dokáže inteligentně skloubit divokost jihoamerického kontinentu třeba se stylově vyzrálou berlínskou současností. Forma jeho hudebního vyjádření se nese v duchu house music, přes electro až k technu. V Brně domestikovaný brazilský DJ si časem k sobě přitáhl šikovného perkusionistu Marcose, kosmopolitního týpka z Portugalska s africkými kořeny, který dokáže prezentovat rytmus s naprostou noblesou a samozřejmostí.

 Event: https://www.facebook.com/events/270635410060090/

vstup / entry: 80 CZK (na místě)

Kabinet Múz / Brno / CZ